×

7c352d19-919a-4d88-92e5-051566ea1ca7

33. člen
(skupne seje direktorja in strokovnih komisij)
(1)
Direktor in strokovna komisija opravljajo svoje delo na skupnih sejah v prostorih sklada.
(2)
Seje sklicuje direktor z vabilom, ki mora biti skupaj z gradivi posredovano članom strokovne komisije najmanj osem dni pred sejo.
(3)
Če je to nujno, skliče direktor sejo v krajšem času, kot ga določa drugi odstavek tega člena.
(4)
Član strokovne komisije, ki se seje ne more udeležiti, je dolžan izostanek sporočiti direktorju najmanj tri dni pred sejo ter mu pisno posredovati svoje strokovno mnenje v zvezi z vsakim predlaganim projektom posebej.
(5)
Delo na skupni seji vodi direktor sklada, ki je dolžan člane strokovnih komisij na prvi seji seznaniti s temi splošnimi pogoji poslovanja, besedilom in postopkom natečaja, pravicami in dolžnostmi strokovnih komisij, poslovno politiko sklada ter vsemi drugimi relevantnimi podatki v zvezi z oblikovanjem programa iz pristojnosti strokovnih komisij.
(6)
Scenarist, režiser in producent projektov, prijavljenih na razpis realizacije igranih ali dokumentarnih filmov, ter scenarist, režiser, glavni animator in producent projektov, prijavljenih na razpis programa realizacije animiranih filmov, imajo pred ocenitvijo pravico do predstavitve prijavljenega projekta, ki lahko traja največ 45 minut. Zahtevo po predstavitvi mora predlagatelj navesti že v vlogi. Predstavitev projekta lahko predlaga tudi direktor.
BREZPLAČNI PREIZKUS

Tax-Fin-Lex d.o.o.
pravno-poslovni portal,
založništvo in
izobraževanja

Tax-Fin-Lex d.o.o.
Železna cesta 18
1000 Ljubljana
Slovenija

T: +386 1 4324 243
E: info@tax-fin-lex.si

 
Dialog title
dialog window