×

5233d052-7977-4a7a-b29b-5c5ee7e04e61

45. člen
(elektronsko komunikacijsko omrežje)
(1)
V Jurčkovi cesti potekata dve obstoječi kabelski kanalizaciji.
(2)
Sočasno z odstranitvijo dveh obstoječih prostostoječih enostanovanjskih stavb je treba ukiniti tudi obstoječi elektronski komunikacijski hišni priključek.
(3)
Za načrtovane stavbe v območju OPPN je dopustna priključitev na obstoječe elektronsko komunikacijsko omrežje pod pogoji upravljavcev. Obstoječa omrežja omogočajo dograditev za zagotovitev potrebnih kabelskih zmogljivosti za izvedbo priključkov stavb v območju OPPN na omrežje.
(4)
Načrtovana je kabelska kanalizacija za elektronsko komunikacijsko omrežje, ki omogoča priključitev stavb v območju OPPN na omrežji dveh različnih operaterjev. Nova kabelska kanalizacija elektronskega komunikacijskega omrežja je načrtovana v cesti C1 do obstoječe kabelske kanalizacije na severni strani Jurčkove ceste.
(5)
Pri pripravi projektov za gradbeno dovoljenje je treba v vseh stavbah načrtovati optične notranje inštalacije.
(6)
Pri načrtovanju elektronskega komunikacijskega omrežja na območju OPPN je treba upoštevati Idejno zasnovo elektronske komunikacije, št. 0706824, ki jo je v februarju 2019 izdelalo podjetje Dekatel, d. o. o.
BREZPLAČNI PREIZKUS

Tax-Fin-Lex d.o.o.
pravno-poslovni portal,
založništvo in
izobraževanja

Tax-Fin-Lex d.o.o.
Železna cesta 18
1000 Ljubljana
Slovenija

T: +386 1 4324 243
E: info@tax-fin-lex.si

 
Dialog title
dialog window