×

Uredba o izvedbi javnega razpisa za zagotavljanje zanesljive oskrbe z električno energijo z uporabo domačih virov primarne energije

4. člen
(izbira proizvajalca z odločbo)
(1)
Če je javni razpis neuspešen ali če ni mogoče izbrati nobenega ponudnika, lahko Vlada Republike Slovenije z odločbo naloži proizvajalcem, ki lahko uporabljajo domače vire primarne energije za proizvodnjo električne energije, da glede na svoj obseg proizvodnje uporabijo sorazmerni delež te energije, in jim določi ustrezno pokritje upravičenih stroškov. Zoper to odločbo ni pritožbe.
(2)
Na podlagi odločbe Vlade Republike Slovenije iz prejšnjega odstavka sta izbrani proizvajalec in center za podpore dolžna skleniti pogodbo o izvajanju zanesljive oskrbe z energijo z uporabo domačega vira primarne energije najkasneje v osmih dneh od dokončnosti odločbe.
BREZPLAČNI PREIZKUS

Tax-Fin-Lex d.o.o.
pravno-poslovni portal,
založništvo in
izobraževanja

Tax-Fin-Lex d.o.o.
Železna cesta 18
1000 Ljubljana
Slovenija

T: +386 1 4324 243
E: info@tax-fin-lex.si

 
Dialog title
dialog window