×

6. člen

Pravilnik o merilih za ugotavljanje redne delovne uspešnosti direktorjev oseb javnega prava s področja infrastrukture

Uradni list RS 162-3164/2021 objava 8. 10. 2021

Veljavnost
velja od 23. 10. 2021 do 22. 11. 2024 stanje na dan27. 8. 2026
Oznake
SOP2021-01-3164 EVA2021-2430-0088
Sprejel
Ministrstva
Povezave
Pravilnik o merilih za ugotavljanje delovne uspešnosti direktorjev s področja prometa Pravilnik o kriterijih za določitev delovne uspešnosti javnih uslužbencev plačne skupine B v javnih agencijah s področja infrastrukture
6. člen
(izračun dela plače za delovno uspešnost direktorja)
(1)
Direktorju pripada del plače za delovno uspešnost, če izpolni katero od meril iz tega pravilnika.
(2)
Doseženi odstotki iz 3., 4. in 5. člena tega pravilnika se seštevajo.
(3)
Višina dela plače za delovno uspešnost se izračuna tako, da se dobljeni odstotki pomnožijo z višino dveh osnovnih mesečnih plač direktorja, vendar največ v višini dovoljenega letnega obsega sredstev za plačilo redne delovne uspešnosti direktorjev skladno z določbami zakona, ki ureja sistem plač v javnem sektorju.
(4)
Na predlog za izplačilo delovne uspešnosti mora dati svoje mnenje tudi svet oziroma drug organ, ki nadzira delo osebe javnega prava oziroma direktorja (npr. svet agencije, nadzorni svet).
BREZPLAČNI PREIZKUS

Tax-Fin-Lex d.o.o.
pravno-poslovni portal,
založništvo in
izobraževanja

Tax-Fin-Lex d.o.o.
Železna cesta 18
1000 Ljubljana
Slovenija

T: +386 1 4324 243
E: info@tax-fin-lex.si

 
Dialog title
dialog window