×

Pravilnik o pogojih za izdajo dovoljenj za opravljanje tržnih telekomunikacijskih storitev

31. člen
(sredstva za aktiviranje telefonskih aparatov in sporazum o medomrežnem povezovanju)
Operater je dolžan zagotoviti, da se v njegovih telefonskih govorilnicah telefonski aparati lahko aktivirajo le s kovanci ali z žetoni, karticami ali drugačnimi sredstvi za aktiviranje telefonskih aparatov z avtomatskim zaračunavanjem, ki so enotno predpisani za vso državo.
Operater mora za opravljanje javnih telekomunikacijskih storitev govorne telefonije in teleksa z operaterjem javnega telekomunikacijskega omrežja in z drugimi operaterji skleniti pisni sporazum, s katerim uredijo medsebojna razmerja v zvezi z medomrežnim povezovanjem in izdajanjem in obračunavanjem enotno predpisanih sredstev za aktiviranje telefonskih aparatov z avtomatskim zaračunavanjem.
Če operater ne sklene katerega od sporazumov iz prejšnjega odstavka, nadomesti uprava ta sporazum z odločbo v upravnem postopku.
BREZPLAČNI PREIZKUS

Tax-Fin-Lex d.o.o.
pravno-poslovni portal,
založništvo in
izobraževanja

Tax-Fin-Lex d.o.o.
Železna cesta 18
1000 Ljubljana
Slovenija

T: +386 1 4324 243
E: info@tax-fin-lex.si

 
Dialog title
dialog window