×

Skupni sporazum o uporabi glasbenih avtorskih del iz repertoarja združenja SAZAS v televizijskih programih v Republiki Sloveniji št. 2014

Združenje SAZAS upošteva osem (8) odstotni ( %) popust na izračunano letno avtorsko nadomestilo po tem skupnem sporazumu v primeru, da uporabnik ravna skladno s tem skupnim sporazumom in poravna letno avtorsko nadomestilo v enkratnem znesku v mesecu aprilu za tekoče leto.
Združenje SAZAS upošteva pet (5) odstotni ( %) popust na izračunano letno avtorsko nadomestilo po tem skupnem sporazumu v primeru, da višina letnega avtorskega nadomestila presega štiristo tisoč (400.000,00) evrov.
Združenje SAZAS upošteva deset (10) odstotni ( %) popust na izračunano letno avtorsko nadomestilo po tem skupnem sporazumu v primeru, da višina letnega avtorskega nadomestila presega sedemsto tisoč (700.000,00) evrov.
Stranki tega skupnega sporazuma sta soglasni, da se popusti, ki se obračunavajo po tem skupnem sporazumu, med seboj ne seštevajo. To pomeni, da na izračunano osnovo iz 2. in 3. člena tega sporazuma Združenje SAZAS obračuna popust iz drugega oziroma tretjega odstavka tega člena, na tako dobljeno osnovo pa popust iz prvega odstavka tega člena.
Stranki tega skupnega sporazuma sta soglasni, da popusti iz tega člena ne veljajo za minimalno letno tarifo, določeno v naslednjem členu.
BREZPLAČNI PREIZKUS

Tax-Fin-Lex d.o.o.
pravno-poslovni portal,
založništvo in
izobraževanja

Tax-Fin-Lex d.o.o.
Železna cesta 18
1000 Ljubljana
Slovenija

T: +386 1 4324 243
E: info@tax-fin-lex.si

 
Dialog title
dialog window